Międzynarodowe Zawody Strzeleckie Żołnierzy Rezerwy2017

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
27 czerwca 2017

W dniu 10 czerwca 2017 Roku na strzelnicy kulowej w Pogwizdowie k.Bochni odbyły się Międzynarodowe Zawody Żołnierzy Rezerwy i Służb Mundurowych...

W dniu 10 czerwca 2017 Roku na strzelnicy kulowej w Pogwizdowie k.Bochni odbyły się Międzynarodowe Zawody Żołnierzy Rezerwy i Służb Mundurowych. Także w tym roku zapragnęliśmy wziąć w nich udział, tylko z taką zmianą iż w tym roku zostały wystawione dwie drużyny z naszej organizacji. Jedna startowała właśnie w katrgorii Klubu Żołnieży Rezerwy, natomiast druga w kategorii gości. W skład drużyny KŻR wchodzili: Jakub Skrężyna, Kamil Giemza, Mateusz Latala, natomiast jako goście występowali: Paweł Komenda, Jerzy Kaczmarczyk i Mateusz Komenda. Zawody przebiegły dosyć szybko i sprawnie, w przyjemnej atmosferze. Można nawet powiedzieć, że pogoda co do minuty nam dopisała, gdyż po wręczeniu nagród zaczął padać deszcz. Zawody te były dla nas naprawdę udane. Zawodnicy, którzy startowali jako KŻR zdobyli II miejsce w swojej kategorii, natomiast ,,goście" V. Ponadto Kamil Giemza zdobył 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej- tróbój ogniowy oraz 2 miejsce z rzutu granatem. Jesteśmy bardzo dumni z naszych mężczyzn, gdyż dzięki nim i właśnie takim zawodom posiadamy już drugi puchar z zawodów Międzynarodowych! Kto wie co będzie za rok? Śmiech