• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
12 marca 2018

W dniach 9, 10 marca 2018 roku odbyły się Otwarte Małopolskie Zawody Strzeleckie Juniorów i Juniorów Młodszych - Finał Szkolnej Ligi Strzeleckiej.

W dniach 9, 10 marca 2018 roku odbyły się Otwarte Małopolskie Zawody Strzeleckie juniorów i Juniorów Młodszych-Finał Szkolnej Ligi Strzeleckiej, które odbyły się na os.Dywizjonu 303. Nasi zawodnicy, którzy brali w nich udział to m. in:  Patrycja, Ewelina, Wiktoria, Sylwia, Łukasz, Magdalena, Monika, Klaudiusz, Ala i Jakub. Zawody jak zwykle przebiegały w przyjemnej atmosferze. Szczególnym był ten dzień dla Jakuba Rożdżyńskiego, który otrzymał przed strzelaniem licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, czyli stał się pełnoprawnym członkiem PZSS. Podsumowując, wyniki jakie uzyskaliśmy były następujące:

Patrycja - 374, Wiktoria - 346, Sylwia - 334, Łukasz - 309, Magdalena - 351, Monika - 348, Klaudiusz - 267, Ewelina - 241, Ala - 183, Jakub -168. Jeśli chodzi o klasyfikacje w kategoriach wiekowych zajęliśmy pierwsze i drugie miejsca.

Po podsumowaniu wyników wszystkich zawodników biorących udział w zawodach, nasi strzelcy zajęli następujące miejsca:

2. miejsce: Monika Gruszczak

Jako organizacja powiatowa LOK Kraków - Nowa Huta - Igołomia zajęliśmy 1 miejsce.