OTWARTE OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA LOK W STRZELECTWIE SPORTOWYM JUNIORÓW MŁODSZYCH I MŁODZIKÓW 2019

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
1 czerwca 2019

W dniach 1-2.06.1019r. w Tarnowie odbyły się Otwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK Młodzików i Juniorów Młodszych. W zawodach tych brało udział 6-ciu naszych zawodników. Dzięki sukcesom naszych zawodników nasz klub w klasyfikacji końcowej zajął 3msc! W te dni uśmiech nie schodził im z twarzy. Pokazali, że ciężka praca popłaca i zyskali jeszcze większego kopa motywacyjnego do treningów. Oprócz strzelania spędzili oni miło czas ze swoimi „strzeleckimi” znajomymi.

Nasza zawodniczka Patrycja Piekarczyk zajęła 1 miejsce w kategorii Ksp3x30 inaczej zwanej „3 postawy”. Pobiła ona swój rekord życiowy i niezmiernie nas zaskoczyła, gdyż nie jest to konkurencja, w której czuje się ona najlepiej. Kolejnym sukcesem było zdobycie brązowego medalu przez Klaudiusza Migasa w konkurencji Pistolet Sportowy 30+30strzałów.

Nasi zawodnicy zajęli m.in. następujące miejsca:

Patrycja-1,6,6/Justyna-6,6,7/Klaudiusz-3,4/Justyna-4/Ala-4,6

W każdej z konkurencji nasi zawodnicy zajęli miejsca w pierwszych dziesiątkach.Uzyskanych wyników gratulujemy i mamy nadzieję na kolejne sukcesy.