III Runda Pucharu Polski 2019

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
28 czerwca 2019

W dniach 20-23 czerwca 2019 roku troje naszych zawodników: Magdalena Komenda, Monika Gruszczak i Jakub Skrężyna brało udział w III Rundzie Pucharu Polski.

Dziewczyny startowały w konkurencjach pistoletowych w kategorii juniorek, natomiast Kuba w karabinowych w kategorii senior. Ogromne gratulacje i słowa uznania należą się Magdzie, która indywidualnie dwukrotnie zakwalifikowała się do finału! W konkurencji Ppn 60 weszła z 4 miejsca, a w finale ostatecznie była 8. W Psp 30+30 Magda zapewniła sobie miejsce w finale zajmując 7 miejsce, po czym w finale zajęła miejsce 5. Monika w Ppn 60 zajęła miejsce 20, a w Psp 30+30 21.

Trzeci finał tego weekendu Magda uzyskała w konkurencji Mix Ppn, gdzie w parze z Przemysławem Dopartem zajęła 5 miejsce; w bardzo emocjonującym finale ostatecznie zajęli 4 miejsce. W Mixie Monika występowała z Adamem Dembowskim, zajmując 12 miejsce.

Natomiast nasz jedyny karabiniarz Kuba w konkurencji Kpn 60 zajął 21 miejsce, a w Kdw 60 L  31 miejsce.

Wyjazd do Zielonej Góry był bardzo udany głównie dla Magdy, której gratulujemy tak wspaniałych wyników. Obecny sezon pokazuje, że mamy w naszych szeregach zawodniczkę należącą do czołówki polskich juniorek. Cieszymy się z tych sukcesów i liczymy na kolejne; najbliższa okazja już na początku sierpnia na jednej z najważniejszych imprez roku: Mistrzostwach Polski Kobiet i Mężczyzn.