III Runda Pucharu Polski

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
6 czerwca 2021

W pierwszy weekend czerwca we Wrocławiu odbyła się ostatnia tegoroczna Runda Pucharu Polski. Reprezentowały nas na niej karabiniarka: juniorka Patrycja Piekarczyk i pistolaciarka: seniorka Monika Gruszczak.

Jak zazwyczaj, pierwszym startem był Ppn MIX, gdzie Monika strzelała z Adamem Dembowskim. Po zajęciu 16 miejsca w pierwszej części, nie awansowali do drugiej. Tego samego dnia Patrycja strzelała Kpn60. Był to jej pierwszy start od dłuższego czasu, po przerwie spowodowanej przygotowaniami do matury. Mierząc się z liczną konkurencją, zajęła 20 miejsce.

Kolejną konkurencją był Ppn60, gdzie Monika podobnie jak na poprzedniej rundzie zajęła 14 miejsce. Ostatniego dnia Patrycja strzelała karabin leżąc, gdzie zajęła 19 miejsce. Monika natomiast zajęła 9 miejsce, tuż za finałem, w Psp30+30.

Start dziewczyn na III Rundzie był ostatnim sprawdzianem przed Mistrzostwami Polski Seniorów, które już za dwa tygodnie.