OGŁONOPOLSKIE ZAWODY W STRZELANIU DYNAMICZNYM

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 lipca 2014

Dnia 31 maja oraz 1 czerwca w Tarnowie odbyły się ogólnopolskie zawody strzeleckie. 

 

 

Reprezentacja LOK Igołomia-Wawrzeńczyce w składzie Marzena Piwowarczyk, Dominika Jagła, Agnieszka Błoniarz i Monika Gruszczak także brała w nich udział – pod nazwą KS ZO LOK Kraków. Nasze Koło reprezentowało województwo małopolskie.

            31 maja rozegrano konkurencje w strzelaniu z pistoletu kulowego. Jako pierwsze odbyło się strzelanie wolne, czyli dokładne (Psp 30d). W tej konkurencji 9 miejsce zajęła Marzena Piwowarczyk z wynikiem 173 pkt, 10 miejsce – Monika Gruszczak z wynikiem 157 pkt, 11 miejsce – Dominika Jagła z wynikiem 134 pkt.

             Następnie odbyła się konkurencjaPsp 30sz, czyli strzelanie szybkie. W tej konkurencji 5 miejsce zajęła Monika z wynikiem 162 pkt; 9 miejsce uzyskała Marzena, która zdobyła 138 pkt; 10 miejsce zdobyła Dominika, uzyskując 104 pkt. Następnego dnia, 1 czerwca, odbyły się zawody w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego. W konkurencji Ppn 30 15 miejsce zajęła Monika Gruszczak, 16 – Dominika Jagła, 17 – Marzena Piwowarczyk, a 18 – Agnieszka Błoniarz.

            Łącznie po 12 konkurencjach Małopolska zajęła 2 miejsce na 12 województw biorących udział w mistrzostwach.

            Z zawodów wracaliśmy zadowoleni z naszych wyników, tym bardziej, że rywalizowaliśmy z zawodnikami z profesjonalnych klubów strzeleckich i radziliśmy sobie całkiem dobrze. Mamy nadzieję, że wrócimy do Tarnowa w przyszłym roku, lepiej przygotowani i osiągniemy jeszcze lepsze wyniki.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie