V Runda Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
6 marca 2022

Ostatnia runda Ligi Zimowej odbyła się 6.03.2022 r. Część naszych zawodników walczyła o medale zarówno za tą rundę, jak i za wynik w klasyfikacji łącznej po 3 rundach; dla części natomiast były to jedne z pierwszych zawodów w życiu.

W tej rundzie świetnie spisały się nasze karabiniarki: Patrycja Piekarczyk zajęła 2 miejsce, a Justyna Kozera 3. Obie zawodniczki uzyskały wyniki ponad 400 pkt, co świadczy o ich dobrej dyspozycji. Również w karabinie Łukasz Luty zajął 12 miejsce.

W pistolecie 9 miejsce uzyskała Monika Gruszczak, natomiast 12 był Klaudiusz Migas.

Osobno chcemy podsumować wyniki naszych młodzików, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze strzelectwem. W karabinie miejsca 15-17 zajęli kolejno: Bartłomiej Mika, Julia Ćwikła i Kacper Nowak. W pistolecie 16 był Jakub Rusek. Wszyscy mogą być zadowoleni ze swoich wyników i wierzymy, że takie starty zmotywują ich do dalszych treningów, co pozwoli im uzyskiwać coraz lepsze rezultaty.

Na zakończenie zawodów podsumowano również klasyfikację generalną po wszystkich rozegranych rundach. Na brawa zasługuje Justyna Kozera, która wywalczyła 3 miejsce w karabinie. 9 miejsce zajął Łukasz Luty. W pistolecie 5 miejsce zajęła Monika Gruszczak. Nasi pozostali zawodnicy nie brali udziału we wszystkich trzech rundach, stąd ich łączne wyniki były niższe i w klasyfikacji generalnej znaleźli się nieco niżej.

Na zakończenie Otwartej Zimowej Ligi Pneumatycznej gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom udanych występów, a jeśli chodzi o te mniej udane – zachęcamy do dalszych treningów!