Liga Obrony Kraju

LOK NA "DNIU SPORTU"

11 czerwca 2018

07 czerwca 2018 r. był świętem sportu w gminie Igołomia-Wawrzeńczyce...

LOK NA "DNIU SPORTU"

07 czerwca 2018 r. był świętem sportu w gminie Igołomia-Wawrzeńczyce. W czasie uroczystego rozpoczęcia był również akcent dla Gminnego Koła LOK. Nasi przedstawiciele prezes Stefan Nawrot i wiceprezes Mateusz Komenda wręczyli odznaczenia i puchary.

Srebrną odznaką " Za zasługi dla Ligi Obrony Kraju" został wyróżniony Jarosław Siwek-nauczyciel GCE w Wawrzeńczycach.

Wręczono puchary i medale zdobyte w turnieju "Międzyszkolna Liga Strzelecka" . W rywalizacji szkół puchar za zdobycie II miejsca odebrała p. dyrektor GCE w Wawrzeńczycach Mieczysława Stawarz. Przekazano również dyplom i medale dla drużyny zdobyte w klasyfikacji zespołowej oraz medal i dyplom dla Kacpra Szterleji za II miejsce w kategorii indywidualnej chłopców.

W rywalizacji szkół za zdobycie III miejsca puchar odebrała p. dyrektor GCE w Igołomi Dorota Ryńca-Ropek. II miejsce w klasyfikacji indywidualnej dziewcząt zdobyła Aleksandra Skalimowska.

W turnieju brało udział 62 drużyny. Gratulujemy zawodnikom, dyrekcjom szkół i opiekunom uzyskanych wyników. /tylko zdjęcia wyszły "blado" ze względu na duże nasłonecznienie sali gimnastycznej w której odbywały sie uroczystości/

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie