Liga Obrony Kraju

Mistrzostwa Małopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego 2019

15 grudnia 2019

W dniach 14-15.12.2019r. na strzelnicy klubu TS. Wisły Kraków odbyły się Mistrzostwa MZSS. W zawodach tych łącznie brało udział 9 naszych zawodników. Były to dla nas bardzo emocjonujące zawody, gdyż były to ostatnie zawody w tym roku i stanowiły podsumowanie całorocznej pracy i ciężkich treningów naszych zawodników.

W pierwszy dzień odbywały się konkurencje karabinowe, gdzie nasi zawodnicy zajęli bardzo obiecujące miejsca:

Patrycja Piekarczyk-2msc.

Wiktoria Kaczkmarczy-2msc.

JustynKozera-3msc.

Jakub Skrężyna-3msc.

Łukasz Luty-6msc.

Nasza juniorka młodsza- Patrycja, która w tym roku przechodzi już do kategorii junior dostała się do finałów. Do finałów wchodzi 8 najlepszych osób z każdej kategorii wiekowej, więc Patrycja mierzyła się także z nieco starszymi od siebie zawodniczkami. ostatecznie zajęła ona 4 miejsce.

Drugi dzień zmagań był również pełen wrażeń. Tym razem na zawodach stawiliśmy się w 4 osobowym składzie. Również tego dnia nasi zawodnicy pokazali na co ich stać i wystrzelali bardzo wysokie wyniki co większości dało miejsca na podium.

Monika Gruszczak-1msc.

Ala Paluch-1.msc

Klaudiusz Migas-4msc

Justyna Dybał-6msc.

Tym razem dwie nasze zawodniczki dostały się do finałów. Były to Monika Gruszczak oraz Alicja Paluch. Zajęły one kolejno 7 oraz 8 miejsce. Dzięki wysokim wynikom naszych zawodników zajęliśmy 2 miejsce w klasyfikacji klubowej przegrywając z zawodnikami WKS Wawel jedynie 3 punktami z czego jesteśmy bardzo dumni!

Wszystkim naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy wysokich wyników i mamy nadzieję, że kolejny rok będzie dla nich bardzo udany i owocny w wiele wysokich wyników, miejsc na podium oraz medali.