Jesteś tutaj: Start / Ciekawostki

Ciekawostki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - 	 KOLEJNY REKORD ŻYCIOWY

KOLEJNY REKORD ŻYCIOWY

W dniu 24.10.2019 r. został ustanowiony kolejny rekord życiowy przez naszych zawodników. Tym razem "życiówkę" z pistoletu pneumatycznego wystrzelał Klaudiusz Migas. Na kolejnych zawodach Ligi Strzeleckiej Młodzików uzyskał wynik 354 punkty poprawiając własny wynik o 12 punktów. Gratulujemy.

29 października 2019
Przejdź do - Zakończenie sezonu strzeleckiego z broni kulowej

Zakończenie sezonu strzeleckiego z broni kulowej

Dnia 18.09.2019 w Niedzielę oficjalnie zakończyliśmy sezon strzelecki z broni kulowej. Na początku zrobiliśmy intensywny trening ponieważ za niedługo czekają nas poważne zawody. Po zakończeniu nagrodą był gril oraz rozpalone ognisko przy którym miło spędziliśmy czas i zjedliśmy kiełbaski. Cały wieczór szybko minął w miłej atmosferze.

22 września 2019
Przejdź do -  "Nowy Steyr Challenge E" ze spustem elektronicznym
Przejdź do - Spotkanie w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Radziszowie

Spotkanie w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Radziszowie

Dnia 5 czerwca  członkowie sekcji strzeleckiej wybrali się na spotkanie, które odbyło się w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Radziszowie. Uczestniczyli w nim: Prezes Stefan Nawrot,  Justyna Dybał, Alicja Paluch, Justyna Kozera oraz pacjentka oddziału rehabilitacji Wiktoria Kaczmarczyk/nasza koleżanka z sekcji/. Nasi członkowie za zgodą dyrekcji szpitala spotkali się z młodzieżą z terenu województwa przebywającą na leczeniu rehabilitacyjnym . W spotkaniu wzięły również udział panie pielęgniarki i nauczycielki. Bardzo licznie przybyła grupa mimo wysokiej temperatury w świetlicy/brak klimatyzacji/ słuchała z zainteresowaniem, liczne pytania zadawała młodzież i panie opiekunki. Na początku zabrał głos prezes, opowiedział o naszej organizacji i przedstawił nasze koleżanki oraz ich osiągnięcia strzeleckie. Następnie zawodniczki prezentowały swoje karabinki i pistolety pneumatyczne i wyposażenie, opowiadały o swoich osiągnięciach, pasjach i ciekawostkach z zawodów, w których uczestniczyły.  Wszystko odbyło się w miłej i wesołej atmosferze. Na pamiątkę spotkania od uczestników otrzymaliśmy sympatyczne upominki. Dzieci wykazały dużo zainteresowania i radości z czasu spędzonego z LOK-iem zarówno w czasie  spotkania jak i po naszym odjeździe w rozmowach z naszą koleżanką Wiktorią, która była inicjatorką tego spotkania.

                                                   

5 czerwca 2019
Przejdź do - Rekord życiowy naszej młodziczki- Alicji Paluch