Jesteś tutaj: Start / Uroczystości

Uroczystości

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Wigilia 2019

Wigilia 2019

Bardzo miłą tradycją stały się przedświąteczne spotkania w siedzibie Ligi Obrony Kraju w Igołomi. Zawsze bowiem jest to wieczór niezwykły, który sprzyja wspomnieniom, podsumowaniom kończącego się roku, ale i snuciu planów na przyszłość. A te z roku na rok, nasza organizacja ma coraz większe i coraz bardziej ambitne.
Dlatego wigilia zwyczajowo rozpoczęła się od krótkiego przedstawienia tego co udało się nam osiągnąć w kończącym się roku. A nieskromnie mówiąc, nie było tego mało, czego najlepszym dowodem był fakt wręczenia okolicznościowych modeli dla najbardziej naszych zasłużonych członków. A wszystko to odbywało się w oprawie, jak na LOK przystało, czyli był odśpiewany hymn naszego kraju i wystąpienie przewodniczącego organizacji Pana Stefana Nawrota, który w paru słowach podsumował 2019 rok.
Wigilijne dania, które pojawiły się na stołach kusiły, by już przy nich zasiąść, ale wiadomo, że wcześniej musi być opłatek i wzajemne życzenia. I tak w istocie było. Wszyscy życzyli sobie wzajemnie jeszcze lepszego nadchodzącego roku i oczywiście „wstrzałowego” Sylwestra. Potem przyszedł czas na wspólną kolację, no i oczywiście śpiewanie kolęd, bo bez tego trudno wyobrazić sobię magię świąt.

13 grudnia 2019
Przejdź do - Wigilia 2018

Wigilia 2018

W piątek, 21 grudnia 2018 r. kolejny raz Gminne Koło LOK-u Igołomia-Wawrzeńczyce zorganizowało spotkanie opłatkowe, na którym spotkaliśmy się w naprawdę dużym gronie.

23 grudnia 2018
Czytaj więcej o: Wigilia 2018
Przejdź do - 11 listopad 2018

11 listopad 2018

Jubileusz zobowiązuje! 

11 listopada 2018
Czytaj więcej o: 11 listopad 2018
Przejdź do - 10-LECIE DZIAŁALNOŚCI GMINNEGO KOŁA LOK
Przejdź do - Odznaczenie dla Prezesa Stefana Nawrota