Jesteś tutaj: Start / Zawody / ZAWODY

ZAWODY

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Otwarte Małopolskie Mistrzostwa LOK Seniorów i Juniorów w strzelaniu z broni kulowej
Przejdź do - Zlot Orlików

Zlot Orlików

"ZLOT ORLIKÓW" to zawody organizowane przez klub Dragon Siedlce. Dotychczas nie mieliśmy możliwości brać w nich udziału ale w tym roku dwie nasze zawodniczki  zakwalifikowały się do finału "Strzelanie w sieci" więc pojechaliśmy. Zakwaterowanie w hotelu "Janusz" oddalonym o 3 km od strzelnicy było dość wygodne. Za zgodą rodziców nasi zawodnicy mieli możliwość korzystania z sauny. Sala konferencyjna umożliwiała prowadzenie odpraw i wymianę spostrzeżeń.

 

5 listopada 2020
Czytaj więcej o: Zlot Orlików
Przejdź do - Zawody "Zlot Orlików" w Siedlcach
Przejdź do - Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK Juniorów i Seniorów

Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK Juniorów i Seniorów

W dniach 27 - 30 sierpnia 2020r. odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK Juniorów i Seniorów. Nasz klub wystawił następujących zawodników, seniorkę - Monikę Gruszczak juniorkę Patrycję Piekarczyk i Marzenę Piwowarczyk, dwójkę juniorów młodszych, Justynę Dybał i Klaudiusza Migasa. Nasza seniorka i juniorzy młodsi specjalizują się w pistolecie natomiast juniorki to karabiniarki. Pozostałymi zawodnikami byli młodzicy, z karabinu Wiktoria Kaczmarczyk, Justyna Kozera, Łukasz Luty i dwie koleżanki strzelające z pistoletu, Alicja Paluch i Kinga Pacula

 

10 września 2020
Czytaj więcej o: Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK Juniorów i Seniorów
Przejdź do - Akademickie Mistrzostwa Polski 2020

Akademickie Mistrzostwa Polski 2020

W dniach 3-6 września 2020 r. w Zielonej Górze odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w strzelectwie sportowym. Wzięła w nich udział członkini naszego Koła Monika Gruszczak, która reprezentowała barwy swojej uczelni - AGH w Krakowie. 

8 września 2020
Czytaj więcej o: Akademickie Mistrzostwa Polski 2020