Puchar Wójta 2014

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
18 czerwca 2014

W dniu 8 czerwca 2014 r. na strzelnicy LOK w Pogwizdowie k/Bochni odbył się III Gminny Turniej w strzelaniu sportowym o Puchar Wójta Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce.

Zawody zostały zorganizowane przez Gminne Koło LOK. W konkursie wzięło udział 32 zawodników w różnym wieku. Bacznymi obserwatorami zawodów były dzieci.

VI miejsce - Rafał Kopeć - 62 pkt

Wszyscy uczestnicy zawodów, którzy brali udział w konkursie otrzymali dyplomy za udział w zawodach, które wręczyli: Wójt Gminy - Józef Rysak i Stefan Nawrot - Prezes Koła LOK.
Osoby, które zajęły miejsca od I do VI otrzymały również dyplomy, a osoby, które zajęły miejsca od I do III otrzymały medale: złoty, srebrny i brązowy. Zwycięzcy konkursu Panu Sławomirowi Solarz, Wójt Gminy wręczył Puchar. Zwieńczeniem oficjalnej części imprezy było wykonanie pamiątkowego zdjęcia. Po części oficjalnej nastąpiło wspólne grilowanie. Impreza upłynęła w miłej atmosferze.
Organizatorom gratulujemy wspaniałej imprezy.
Wszystkim dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.