III etap turnieju strzeleckiego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
4 marca 2012

W dniu 8.02.2012 r. dwie 3 osobowe drużyny uczniów z Gimnazjum im. Świętego Brata Alberta w Igołomi brały udział w III Etapie Turnieju Strzeleckiego o Puchar Prezesa Zarządu Miejskiego LOK w Krakowie....

W dniu 8.02.2012 r. dwie 3 osobowe drużyny uczniów z Gimnazjum im. Świętego Brata Alberta w Igołomi brały udział w III Etapie Turnieju Strzeleckiego o Puchar Prezesa Zarządu Miejskiego LOK w Krakowie.
W skład pierwszej drużyny wchodzili: Kinga Rożdżyńska, Mateusz Samborek i Mateusz Frejek. Drugą drużynę tworzyli: Karolina Jagła, Aleksandra Włodarczyk i Szymon Kura. Pierwsza drużyna zdobyła ogółem za strzelanie z pistoletu 187 punktów, a druga drużyna 171 punktów. Na wyróżnienie zasługuje Kinga Rożdżyńska, która zdobyła 83 punkty na 100 możliwych do zdobycia.
Nasze Koło było również reprezentowane na poziomie szkół średnich. Drużynę stanowili: Izabela Waszkiewicz, Iwona Dąbek oraz Grzegorz Pabisek. 
W punktacji po trzech etapach zajmują odpowiednie VI, X i XX miejsce, co daje drużynie w punktacji ogólne bardzo dobre VI miejsce. Przypomnieć należy że w turnieju tym startuje 25 drużyn ze szkół średnich z Krakowa i okolicy.
Ostatnim etapem turnieju jest strzelanie z broni kulowej KBKS. Solidny trening i odrobina szczęścia może zagwarantować naszym członkom punktowane miejsca
.