Jesteś tutaj: Start / Ciekawostki / Piknik13

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
24 października 2013

Piknik paintballowy

Piękne, słoneczne, niedzielne popołudnie 13.X.2013r. na długo pozostanie w naszej pamięci. W tym bowiem dniu w Koźlicy odbyły się ostatnie plenerowe zawody strzeleckie o Puchar Prezesa LOK Stefana Nawrota. Uczestnicy zabawy zmierzyli się w różnych konkurencjach. Na początek do boju stanęły dwie drużyny paintballowe. Rozpoczęła się prawdziwa...

Piękne, słoneczne, niedzielne popołudnie 13.X.2013r. na długo pozostanie w naszej pamięci. W tym bowiem dniu w Koźlicy odbyły się ostatnie plenerowe zawody strzeleckie o Puchar Prezesa LOK Stefana Nawrota. Uczestnicy zabawy zmierzyli się w różnych konkurencjach. Na początek do boju stanęły dwie drużyny paintballowe. Rozpoczęła się prawdziwa „walka o przetrwanie", a przy okazji świetna zabawa. Po zaciętych walkach jednogłośnie wygrały obydwie drużyny. Kolejną konkurencją było wykazanie się swoimi zdolnościami strzeleckimi podczas zawodów w strzelaniu do tarczy. Uczestnikami konkursu byli zawodnicy w różnych wieku, a było ich 20.  Każdy z nich odważnie walczył o puchar i ostatecznie wyłoniono zwycięzców oto oni:

1)    Giemza Kamil 90 pkt.

2)    Błoniarz Paulina 89pkt.

3)    Mika Rafał 89 pkt.

4)    Głowa Dawid 87 pkt.

5)    Giemza Zbigniew 83 pkt.

6)    Skrężyna Jakub 82 pkt.

Wspaniałej szóstce oraz pozostałym uczestnikom biorących udział w konkursie serdecznie gratulujemy.

Ostatnia konkurencja to bieg z przeszkodami, w której wzięło udział 10 zawodników. Uczestnicy pokonali jak najszybciej i najsprawniej wyznaczoną trasę. Wszystkim gratulujemy. Oto wyniki: